O Kancelarii

Kancelaria Prawno Podatkowa EFEKT istnieje nieprzerwanie od 1994 roku. Jesteśmy rodzinną, doświadczoną, stabilną i nowoczesną firmą gwarantującą wysoki standard usług. Nasze usługi świadczymy na terenie Łodzi oraz całego kraju /księgowość elektroniczna/. Specjalizujemy się w usługach rachunkowych, obsłudze kadrowo - płacowej, pomocy podczas kontroli skarbowej, postępowaniach odwoławczych, jak również doradztwie podatkowym, prawnym i procesowym.

Nasze Priorytety

Zapewnienie naszym Klientom maksymalnego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez przejęcie ich obowiązków wobec organów administracji publicznej. Dzięki pełnomocnictwu kontaktujemy się z urzędem skarbowym i zakładem ubezpieczeń społecznych, załatwiając wszelkie niezbędne formalności, bez zbędnego absorbowania naszych Klientów. Nasze biuro rachunkowe dzięki pełnomocnictwu UPL większość spraw urzędowych załatwia on-line. Jeśli nie masz czasu na dostarczenie dokumentów, możemy je odebrać u Ciebie w firmie.

Filozofia

Stawiamy na nieustanny rozwój, przejrzystą politykę cenową, bezwzględne dotrzymywanie zobowiązań, partnerstwo w biznesie, bezpieczeństwo, poufność i rzetelność informacji.
Mimo wielkiej odpowiedzialności spoczywającej na naszych barkach możesz spodziewać się u nas luźnej i przyjaznej atmosfery, do każdego podchodzimy indywidualnie, jesteśmy dla Was.
Pracujemy wyłącznie na licencjonowanym oprogramowaniu, stale aktualizujemy oprogramowanie oraz zabezpieczenia antywirusowe mając na uwadze bezpieczeństwo powierzonych nam danych.
Posiadamy obowiązkowe ubezpiecznie OC z tytułu usługowego prowadzenia ksiąg oraz doradztwa podatkowego.

Kadra

W naszej kancelarii pracuje 5 wykwalifikowanych specjalistów.
Założycielem i właścicielem biura jest doradca podatkowy Jacek Grobelny, doświadczony ekonomista zajmujący się ponad 25 lat tematyką prawa gospodarczego i księgowości, od 1998 roku członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych wpisany pod nr 07125.
Obsługą płacową zajmuje się kadrowa z ponad 20 letnim doświadczeniem.
Księgi handlowe prowadzi licencjonowana księgowa z wieloletnim doświadczeniem na stanowisku głównej księgowej w spółkach z o.o. i akcyjnych.
Obsługę prawną zapewnia prawnik, karnista, specjalista w sprawach karno-skarbowych i postępowaniach administracyjnych. Wśród naszych zaufanych i sprawdzonych współpracowników znajdują się również adwokaci i notariusze. Zapewniamy również dostęp do inspektora BHP.